UNI101 Dersi Kapsamında 1. Sınıf Öğrencilerimiz ile Tanışma Etkinliği Düzenlendi
Bölümümüz öğretim elemanları, yeni 1. sınıf öğrencilerimiz ile bir araya geldiler.
Seni Bekliyoruz
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü
Mezunlarımız
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ SEMPOZYUMU
PROJELERLE TÜSEB Semineri 31 Mart 2022 13.30'da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
2021-2022 Dönemi Güz Dönemi, Yüz Yüze Eğitim ile Başlıyor...
27 Ekim Dünya Ergoterapi Günü
27 Ekim 2022 Dünya Ergoterapi Günü Etkinlikleri hk.

27 Ekim Dünya Ergoterapi Günü kapsamında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü tarafından düzenlenecek olan Anıtkabir ziyareti (10.00) ve Dünya Ergoterapi Günü Sempozyumu'na (13.30 - 16.20) tüm Hacettepeliler ve Hacettepe dışı tüm Ergoterapi bölümü öğretim elemanları, öğrencileri ve mezun ergoterapistler davetlidir.

Saat 10.00 - Anıtkabir Ziyareti

Anıtkabir ziyareti için ulaşım problemi yaşayan 80 öğrencimize Sıhhiye kampüsü Diş Hekimliği önünden sabah 9.00'da servis imkanı sağlanacaktır. Bu öğrencilerin isimlerini sınıf temsilcileri aracılığı ile bölüm yönetimine ulaştırmaları gerekmektedir.

Saat 13.30 - Dünya Ergoterapi Günü "Fırsat + Seçim = Adalet" Sempozyumu

Dünya Ergoterapi Günü Etkinlikleri öğleden sonra Dünya Ergoterapi Günü Sempozyumu ile devam edecektir. Sempozyum programı aşağıdaki gibidir.

Anıtkabir ziyaretimize ve sempozyumumuza öğrencilerimizin katılım sağlayabilmeleri için 27 Ekim 2022 günü tüm bölüm dersleri ve stajlar iptal edilecektir. Bu saatler arasında bölüm dışı dersi olan öğrencilerimiz, etkinliklere katılmak isterlerse, devamsızlıklarını kendi tasarruflarında kullanabilirler.