UNI101 Dersi Kapsamında 1. Sınıf Öğrencilerimiz ile Tanışma Etkinliği Düzenlendi
Bölümümüz öğretim elemanları, yeni 1. sınıf öğrencilerimiz ile bir araya geldiler.
Seni Bekliyoruz
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü
Mezunlarımız
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ SEMPOZYUMU
PROJELERLE TÜSEB Semineri 31 Mart 2022 13.30'da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
2021-2022 Dönemi Güz Dönemi, Yüz Yüze Eğitim ile Başlıyor...
27 Ekim Dünya Ergoterapi Günü
Erasmus

Her yıl öğrencilerimiz Erasmus + öğrenim hareketliliği ile bölümümüzün anlaşması bulunan aşağıdaki okullardan birinde bir dönem eğitim alma şansı bulmaktadır. Öğrencilerimiz genellikle HogeSchool van Amsterdam da Global Health programı içerisinde 5’er aylık eğitimi tercih etmektedirler.
Her yıl bölümümüze yurt dışından ortağı olduğumuz üniversitelerden de staj hareketliliği programı ile staj eğitimi almak üzere öğrenciler gelmektedir.
Yine ortağı olduğumuz üniversitelerden hocalar eğitim programımıza katkı vermek için farklı zamanlarda bölümümüzü ziyaret etmektedir.

Yurt dışı eğitim fırsatı olarak bölümümüzün sunduğu bir diğer imkan da international mobility week (uluslararası hareketlilik haftası) programlarıdır. Öğrencilerimiz farklı ülkelerde düzenlenen programlar ile yurt dışında kısa süreli eğitim deneyimi yaşama şansı bulmaktadır.