UNI101 Dersi Kapsamında 1. Sınıf Öğrencilerimiz ile Tanışma Etkinliği Düzenlendi
Bölümümüz öğretim elemanları, yeni 1. sınıf öğrencilerimiz ile bir araya geldiler.
Seni Bekliyoruz
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü
Mezunlarımız
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ SEMPOZYUMU
PROJELERLE TÜSEB Semineri 31 Mart 2022 13.30'da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
2021-2022 Dönemi Güz Dönemi, Yüz Yüze Eğitim ile Başlıyor...
27 Ekim Dünya Ergoterapi Günü
Uzaktan Eğitim

Sevgili Öğrencilerim

Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Coronavirüs  salgını ile mücadele nedeniyle eğitimimize bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bu süreçte hepimize geçmiş olsun diyorum. Coronavirüs salgınının ülkemizdeki yayılımını azaltarak engellemek için alınacak önlemler çerçevesinde sizlerin "EVDE KALMASINI" sağlamak amacıyla 30 Mart 2020 pazartesi gününden itibaren "uzaktan eğitim sistemi" olan ve Üniversitemizin belirlemiş olduğu "MOODLE" uzaktan eğitim sistemi ile müfredatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Ergoterapi Bölümümüzde uzaktan eğitim sistemi ile ilgili her türlü karşılaştığınız sistemsel sorunlar için Birim sorumlularımız Dr Fzt Orkun Tahir Aran, Uz Erg Ege Temizkan ve Dr Öğr Üyesi Gökçen Akyürek sorunların çözümü için sizlere yardımcı olacaklar. Birim sorumlularımızın  İletişim bilgilerini Bölüm web sayfamızda bulabilirsiniz.

Derslerle ilgili spesifik konularda ise sınıf temsilcileriniz vasıtasıyla veya moodle sistemi üzerinden ders sorumlusu hocanız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Ders süreci ile ilgili yeni gelişmeler olduğunda Üniversitemiz Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sizlere bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ülkemizin bu zorlu süreci Devletimizin özverili çalışmaları ve bireylerin "EVDE KAL" duyarlılığı ile en kısa sürede ve en iyi şekilde atlatacağına inanıyorum.

Hepinize sağlıklı günler dilerim

EVDE KALIN, SAĞLIKLA KALIN.

Prof Dr Gonca BUMİN
Bölüm Başkanı

 

 

 

Ergoterapi Bölümü Uzaktan Eğitim Birim Sorumluları:
Dr. Fzt. Orkun Tahir Aran
Uzm. Erg. Ege Temizkan
Doç. Dr. Gökçen Akyürek